Де гарантія що мене не «кинуть»?

01.05.2018
26

Очевидно, що зацікавленість польських компаній в працівниках з України полягає в тому, що вони можуть отримати фахівців і працівників різних кваліфікацій із зарплатним фондом нижче, ніж, наприклад, з фондом зарплати для поляків, які звикли заробляти по-європейськи. У свою чергу, очікування працівників – це отримання європейської роботи, що часто має формат очікувань – «поменше працювати, побільше заробляти».

У зв’язку з цим виникає 2 основні причини непорозуміння, які можуть стати каменем спотикання у відносинах з клієнтом:

  1. Кандидат переоцінив свої кваліфікаційні здібності, про які він писав в резюме. Наприклад, зварювальник виявився не зварювальником (нижче наведені фото результатів тестів одного з таких фахівців), а водій вилочного навантажувача лихачі по території заводу з піднятим вантажем вагою в 3,5 тони, чим грубо порушив техніку безпеки. У такій ситуації роботодавець буде змушений підтвердити вашу невідповідність вакансії і відмовити в роботі. У подібній ситуації рішенням буде перехід на інше місце роботи з більш низькими кваліфікаційними вимогами і, відповідно, меншою оплатою праці. При цьому витрати на переїзд на інше місце роботи лягають на ваші плечі. Виникає питання, чи будете ви незадоволені таким розвитком подій? Так, і ще й як незадоволені. Але ситуація об’єктивна? Так, абсолютно.
  2. Завищені очікування по зарплаті. Якщо бути чесним, то ще не так давно, коли в Україні була стабільна економічна ситуація, зарплати у наших фахівців були майже однакові з польськими або навіть трохи вище, але не настільки, щоб виникало бажання залишати будинок і їхати за 2500 кілометрів на роботу. Зараз ситуація трохи інша. Поточний економічний спад в Україні зробив роботу в Польщі більш привабливою. Також в Польщі існує оплата від виробітку, так званий «акорд». При цьому є можливість заробляти в середньому на 20-30% більше від встановленого рівня погодинної оплати праці і, як правило, такий формат пропонують тільки тим, хто дійсно проявив в роботі себе як фахівець.
Ваша вакансія

Ми не передаємо Ваші персональні дані третім особам